About us

درباره ما

Bamdad Studıo

When, while the lovely valley teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the impenetrable foliage of my trees.

Bamdad Photography

استودیو بامداد به عنوان یکی از تخصصی ترین استودیو های پیشرو در زمینه عکاسی و کلیپ عروسی موفقیت در کار را وابسته به رضایت مشتری دانسته و می داند.

0

جلسات عکس

تعداد جلساتی که تیم بامداد برای پروژه های مختلف در آن ها حضور داشت.

0

تعداد مشتریان

تعداد مشتریانی که تیم بامداد افتخار آشنایی با آن ها را داشته است.

0

تاسیس

استودیو بامداد از سال 1383 به کار حرفه ای خود را شروع کرد.

پخش ویدیو

یک پرتره در داخل دوربین ساخته نمی شود،

بلکه در هر دو طرف آن ساخته می شود.

بامداد در فرهنگ نامه به معنی آفریده و روشنائی یاد می شود. دقت در کار و توجه به نکات ریز باعث شده است تا همیشه خروجی کار مورد قبول و رضایت مشتریان عزیز باشد. بامداد معتقد است کاری که برای مشتری ارائه میدهد کیفیت استودیو است و چه بسا اهمیت کیفیت برای ما به مراتب بیشتر مورد توجه می باشد. ما تلاش کردیم تا با کسب تجارب حرفه ای در زمینه عکاسی و فیلمبرداری ارائه دهنده بهترین کارها با بالاترین کیفیت ممکن باشیم.

همه و همه دست به دست هم دادند تا استودیو بامداد بیش از پیش به رضایت مشتریان توجه کرده و اصول حرفه ای را سرلوحه کار خود قرار دهد. ما بر این باوریم که شروع همکاری استودیو بامداد با هر مجموعه ای پایانی ندارد، به نحوی که به طور مستمر و تماس با مشتریان محترم از رضایت مندی این عزیزان اطمینان خاطر کسب کرده و خشنودیشان اندوخته سرمایه پار است. توجه به کوچک ترین مسائل و دقت به آن باعث شده است تا همیشه حتی ساده ترین کارها از نظر مجموعه یک چالش باشد.

تیم قدرتمند

تحویل کار در وقت مقرر

پشتیبانی

تیم استودیو بامداد

Creative Balance

شما یک عکس را نمی گیرید، آن را می سازید.

Creative Solutions

When, while the lovely valley teems with vapour around me, and the meridian sun strikes the upper surface of the impenetrable foliage of my trees.