فیلمبرداری و عکسبرداری عروسی در تبریز

wedding

فیلم برداری و عکاسی عروسی

فیلم برداری و عکس برداری عروسی

معمولا عروس و داماد قبل از اینکه انتخاب های خود را برای عروسی نهایی کنند، برایشان سخت است تا کدام آتلیه را برای مراسم خودشان انتخاب کنند. بالا و پایین کردن قیمت خدمات ارائه شده، کیفیت خدمات و نحوه ی برخورد ارائه دهندگان همه ی آن چیزی است که باعث سردرگمی عروس و داماد ها در آستانه ی ازدواج  می شود.

اغلب موسسه های عروسی، سعی می کنند که عروس و داماد براین باور باشند که کیفیت خدماتشان در حد عالی است و بقیه ی رقبا قطعا نمی توانند با این کیفیت خدمات مد نظر را به مشتری ارائه دهند.
در این بازار داغ، چیزی که اغلب مورد توجه کم قرار میگیره، ملاک ها، سلیقه ها و خواسته های خود عروس و داماد است. معمولا اغلب آن ها تحت تاثیر تبلیغات غلط و فریبنده قرار می گیرند و گاهی نیز این فریفتگی تبعاتی هم برایشان به همراه داشته باشد.

این تبعات می تواند به شکل های مختلفی باشد مثلا: به سراغ آتلیه هایی که امانت دار نیستند بروید، آتلیه هایی که کیفیت خدمات شان را کاهش می دهند ولی اذعان می کنند که دقیقا همان چیزی را به شما ارائه کرده‌اند که در قرارداد ذکر شده است در اختیار شما قرار داده اند. رفتارهایشان موقع عقد قرارداد بسیار خوب، موجه و مبادی آداب است اما ممکن است موقع مراسم با رفتارهای تند و پرخاشگرانه، موجب ناراحتی شما، در بهترین روز زندگی تان شوند.

بهترین کاری که می توان برای فرار از دام تبلیغات فریبنده انجام داد، تحقیق کردن است. اگر شما چند ماه قبل از مراسم، تحقیق خودتان را شروع کنید؛ قطعا مجبور نمی شوید با عجله و بدون فکر تصمیم بگیرید و برای از دست ندادن موقعیت، بی گدار به آب نمی زنید.

مطمئنا هر چه زمان کمتری تا مراسم عروسی تان باقی مانده باشد، استرس شما برای انتخاب آتلیه عروسی بیشتر خواهد شد. همین امر موجب می شود از خیلی از خواسته های خود کوتاه بیاید تا بتوانید با آتلیه ی مورد نظر تان قرارداد ببندید.

اى عشق تو فقط باش كنارم، بهشتش با من ...

امیر وجود

حریم شخصی

حفظ حریم شخصی در همه جا از اهمیت خاصی برخوردار است. ممکن است حتی عروس و داماد افرادی مذهبی و معتقدی نباشند اما این امر دلیل نمی شود که حریم خصوصی شان خدشه دار شود و عکس ها و فیلم های عروسی شان در فضای مجازی انتشار یابد.

در حالی که امروزه شاهد این امر هستیم که آتلیه های عروسی، به راحتی حریم خصوصی افراد را نادیده گرفته و به قصد تبلیغ کارشان، عکس ها و فیلم های خصوصی مشتریان شان را در فضای مجازی انتشار می دهند.

پس برای اینکه گرفتار چنین موسسه های نشوید باید بسیار هوشیار و آگاه عمل کنید. سعی کنید موقع عقد قرارداد، ذکر کنید که شما مایلید فایل اصلی عکس و فیلم مراسم تان را پس از پایان کار تحویل بگیرید. یا تاکید کنید که ترجیح می دهید نمونه های عکس های عروسی تان در آرشیو موسسه باقی نماند.

زمان بندی درست

بسیاری از عروس و داماد ها از بد قولی آتلیه ها، ناراضی هستند. بسیاری از موسسه های عکاسی و فیلم برداری در تحویل عکس و فیلم عروسی بسیار بدقول هستند و در زمانی که متعهد شده اند، کار را تحویل نمی دهند. بنابراین لازم است، در قراردادتان زمان دقیق تحویل کار مشخص شود و بعد از پایان مراسم، هیچ عذر و بهانه ای برای تاخیر پذیرفته نشود.

ضامن کیفیت خدمات

معمولا هیچ تضمینی برای خدمات ارائه شده، بهتر از نمونه های قبلی قایل اعتماد نیست. اگر به طور دقیق کارهای آتلیه را مشاهده کنید می توانید به طور قطع تصمیم بگیرید که میخواهید با خدمات عکاسی عروسی تان را به این موسسه عروسی بسپارید یا خیر.

تماس با آتلیه بامداد

آدرس: تبریز ولیعصر نگین پارک مرکز خرید اطلس ورودی 4 طبقه 9 واحد 8
ایمیل: info@bmdstudio.ir
شماره تماس:
041-33249726
041-33290018
4150 402 0914
5481 390 0933

Bamdad studio

تحویل کار در وقت مقرر

تیم قدرتمند